ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ŘÍJEN 1996

foto měsíce - DETAIL

FOTO MĚSÍCE - ZÁŘÍ 1996

20. 7. 1996 - VATRA SVRCHOVANOSTI, ZEMPLÍNSKÁ ŠÍRAVA, Hôrka

STARÉ DOMY ZE SAFRANBOLU

Osmanské domy jsou tou pravou chloubou turecké architektury. Městečko Safranbolu se díky nim dostalo na seznam světového dědictví UNESCO...

NÁDHERNÉ DROBNOSTI

Bohatá Malá Asie byla po tisíciletí pečlivě kultivována a podle archeologů zde byl ještě v době kamenné upečen první chléb. Ten se sice nedochoval, zato množství vykopávek, které lemují maloasijské pobřeží, je až neskutečné...

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group