ikoktejl

V našem e-shopu nabízíme knihy vydané ve spolupráci s naším vydavatelstvím. Objednávkový formulář se vám zobrazí po kliknutí na obálku knihy nebo na nápis objednat.

Knižní Novinka

Dvě slova jako klíč
Josef Formánek

Cena: 249 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Laskavá kniha o podivuhodných osudech dotýkajících se života Teodora D. Příběhy několika hrdinů o lásce, pokoře, odpuštění, naději a smíření. Kniha o vině a odpuštění, která vás přinutí hluboce se zamyslet nad smyslem vlastního života. Do života hrdinů vstupují dramatické události nelítostného osudu, dokáží ho přijmout a poprat se s ním? Podaří se jim zvítězit nad sebou samými?

   

Knihy Josefa Formánka

Úsměvy smutných mužů
Josef Formánek

Cena: 199 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Když spadnete na dno, nezbývá než se odrazit směrem vzhůru. Místy úsměvné, místy drsné zápisky z protialkoholní léčebny. Příběhy čtyř pacientů, kteří se skamarádí při nelehkém úkolu - zbavit se závislosti, černého draka v sobě. Mrazí při sledování jejich předchozích životů, kdy se díky alkoholu ocitají až na pokraji smrti. To jim však při samotné léčbě nebrání zažívat humorné příběhy a situace, které plynou z nenormálního soužití třiceti mužů na uzavřeném oddělení. Podaří se jim přitom vyhrát válku s démonem alkoholu?

Syn větru a Prsatý muž
Josef Formánek

Cena: 259 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Příběh o změně tak velké, že si ji člověk ani nedokáže představit. Kniha věnovaná místům a bytostem, jež zmizely, a láskám, co zůstaly. O šamanských zkouškách, nečekaném daru z pralesa, který s vámi zůstane už napořád.

Umřel jsem v sobotu
Josef Formánek

Cena: 240 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Jeden dům. Jeden stavitel.
Jedno Boží oko. A jedna věta.
Dům, ve kterém se staly podivné věci.
Podle čeho vybírá bůh?
Co je po smrti?

Mluviti pravdu
Josef Formánek

Cena: 290 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Brutální román o lásce k životu psaný podle neuvěřitelného, ale skutečného příběhu.

 

 

Knihy Petra Slavíka

Blízká setkání
Petr Slavík

Cena: 449 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Blízká setkání nejsou jen exkluzivní obrazovou publikací plnou nádherných fotografií, za kterou jejich autor obdržel řadu mezinárodních ocenění, ale i pestrou mozaikou dobrodružných příběhů plných lásky k přírodě a jejím obyvatelům.

   

Knihy o potápění

Velryby a delfíni
Ralf Kiefner

Cena: 850 Kč
Doporučené poštovné: 79 Kč

Objednat

Podrobný atlas kytovců, doplněný desítkami fotografických příběhů. Informace o každém z téměř osmdesáti druhů jsou velmi podrobné, systematicky zpracované a zahrnují i několik fotografií.

Obsah je uspořádán taxonomicky, na závěr je rejstřík vědeckých a českých i anglických názvů, přehled literatury i odkazy na několik zajímavých internetových serverů. V úvodu nechybí slovník odborných termínů.

   

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group