ikoktejl

Archiv vydání magazínu Koktejl

KŘIVOKLÁT

Způsob oživování svátků jinak už mrtvých. Kejklíři, platnéři, košíkáři, hrnčíři, řezbáři a další vstávají z prachu dějin a obnovují zapomenutá řemesla.

Středověký jarmark je postmoderním hitem. Je to dokonalejší než film, kniha nebo počítačová hra, protože tu je cítit vůně kůže a pach potu, ale hlavně tvořivá improvizace skutečných lidí. Najednou chápete, že o co byli vaši předci chudší na přepychu, o to byli bohatší na zážitky. Vzrušení a dobrodružství nehledali v televizi, filmech a počítačových hrách, protože dotek smrti byl přirozenou součástí jejich života. Celý showbyznys se dnes stará o to, co dřív měl člověk zadarmo.
 

Prosinec 1996

powered by contentmap

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group