ikoktejl

Archiv vydání magazínu Koktejl

KDO SPASÍ AFRIKU?

 

kdospasiafrikuJako velvyslankyně dobré vůle mezinárodní organizace starající se o uprchlíky procestovala Tanzanii, Sierru Leone a další africké země. V současnosti se zrak dotěrných paparazzi obrátil k Namibii, kde Angelina přivedla na svět dítě. Otcem je neméně slavný herec Brad Pitt. Světová média spekulovala, že potomek dostane jméno Africa. Nakonec se holčička jmenuje Shilon Nouvel (Nový spasitel). Namibijská vláda jásá, protože díky hvězdnému páru výrazně vzrostl zájem o tuto zemi. Zajímají se tito i jiní slavní herci o africké problémy čistě pro efekt? Ze svých tučných kont posílají významné částky na nejrůznější projekty. Jedním z nich je kolekce místních řemeslných výrobků, které se pod záštitou slavného páru Jolie – Pitt budou prodávat v Americe i Evropě. Výtěžek poputuje na pomoc Namibii.

 

 

Kdo spasí Afriku?

Slavní, nebo si musí pomoci sama?
červenec - srpen 2006

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group