ikoktejl

Předplaťte si

psisporty-predplatnePředplatné Psích sportů nikdy nebylo jednodušší. Můžete je objednat i jako vánoční nebo narozeninový dárek. Předplatitelé dostávají Psí sporty o den dřív...

Kde nás koupíte?

psisporty-kdekoupitNevíte, kde časopis Psí sporty koupit? Nahlédněte do našeho seznamu prodejen! A pokud víte o nějaké další, neváhejte a dejte nám vědět, zařadíme ji do seznamu.

Archiv vydání

psisporty-archivtMinuli jste nějaké číslo? V našem neustále se doplňujícím archivu jej možná najdete. A pravidelně se vracející čtenář jich bude objevovat stále více a více.

Tipy na sutiny 3-07

TIPY NA SUTINY

Ústecký kraj

Jiříkov – bývalá Slévárna Jiříkov, a. s.
 

Majitel a podmínky tréninku: Objekt v konkurzu. Tréninky a návštěvy je potřeba hlásit u firmy, která má na starosti likvidaci. Kontakt možný přes redakci Psích sportů.

 

Charakteristika: Areál (asi 5 ha) bývalé slévárny, několik rozbořených i stojících budov, možnost spodních, temných i výškových úkrytů.

Celková obtížnost: Lehká až střední.

 

Popis cesty: Město Jiříkov ve Šluknovském výběžku, 6 km od Rumburku. Slévárna se nachází několik metrů od pěšího hraničního přechodu s Německem.
 
 

 

Připravila: Beata Štýbrová, Foto: Beata Štýbrová

 

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group