ikoktejl

Darovací listy předplatného vydavatelství Czech Press Group

Poslání Darovacího listu je estetický způsob jak předat informaci obdarovanému, že jste pro něj uhradili předplatné časopisu jako dárek k jeho svátku, narozeninám, výročí apod.

 

Pokud jste v časové tísni máte možnost stáhnout si Darovací list přímo zde, kliknutím níže, na obrázek Darovacího listu vámi vybraného časopisu (soubor je v tiskovém formátu pdf).
  

Nezapomeňte však objednat předplatné magazínu, které jste darovali (nejlépe prostřednictvím objednávkového formuláře předplatného na našich internetovýách stránkách). 

 

Věříme, že vám tímto usnadníme  přemýšlení jak dárek vhodně předat.

 

2014-darovaci-list-koktejl 2014-darovaci-list-koktejl-vanoce

2014-darovaci-list-ocean

 

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group