ikoktejl

Archiv vydání magazínu Koktejl

JEN POZOR NA KOSTIČKY!

Majitelé obchodů, obchůdků i restaurací se snaží nalákat hosty všemi možnými způsoby. Pro toho, kdo chce získat i zahraniční návštěvníky bez znalosti místního jazyka, mohou být východiskem různě stylizované a ztvárněné vývěsní štíty. Ty na snímcích zvou ctitele pokrmů z ryb do rybích restaurací. Mečoun láká turisty v kodaňském Nyhavnu, platýs s charakteristickou dvojicí očí na jedné straně hlavy ve Flensburgu v severním Německu a to, že hostům chutnalo, dokazuje ohlodaná rybí kostra nad vchodem do specializované restaurace v Praze. V posledním z příkladů nezbývá než věřit, že kuchař má další ryby v mrazáku...
leden 2002
powered by contentmap

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group