ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Dej Bůh štěstí

Ahoj přátelé, jak jsme avizovali zde na webu, tak i v novém dubnovém Koktejlu - jsem novým členem redakce nesoucím se na vlně zájmu o tzv. toy travelling a budu vám odlehčenou formou představovat práci kolegů z redakce. Mám to štěstí, že mě berou s sebou na své služební cesty, takže jsem  vždy u toho.

 

Před pár týdny jsme dostali na facebooku tip na reportáž z minipivovaru. Všechny nás to nadchlo a tak jsem s kolegy vyrazil do Kostelce nad Černými lesy. Bylo tam příjemné prostředí a dokonce si mě oblíbila servírka. Usmívala se a stále mě hladila. Vlastně pohodová atmosféra panovala v celém areálu minipivovaru.

 

2010-03-06_Minipivovar_Kostelec_3

 

Náš průvodce pan Vodochodský, alias Vodouch, nás pomalu zasvěcoval do pivovarského řemesla a má plyšová ústa zůstala otevřena v němém úžasu nad tím jak moc a do jakých detailů si celá místní parta se vším vyhraje. Na závěr se nám ani nechtělo odjíždět, ale nešlo jinak. Kluci z redakce mi ještě udělali pár fotek na památku, rozloučili jsme se pivařským pozdravem „Dej Bůh štěstí“ a vydali se na cestu k domovu, nicméně poklidný duch a nálada celého dne ve mně přetrvala ještě pár dní…

 

2010-03-06_Minipivovar_Kostelec_2

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group