ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Slovanská hodovnice

 Ahoj Koktejláci, po vzoru kolegů se i já zapojuji do geocachingu a tak jsem s kolegou vyrazil na víkend do Beskyd zkusit odlovit kešku na Godule. To je hora, na níž někdejší Slované prováděli své oslavy i rituály. Od hodování je dokonce odvozeno její jméno, Godule znamená ve starém jazyce Slovanů hodovnice. Mohu teda říci, že ty Beskydy i Godula jsou krásná místa, vřele doporučuji navštívit, nicméně našeho cíle se nám nepodařilo dosáhnout. Svou první kešku jsem neobjevil. Není však důvod propadat depresím, přeci jen začínám a příště to bude jistě lepší. Mějte se, ahoj…

2010-04-12-meda-godula-480

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group