ikoktejl

rssRSS kanály

Nabízíme vám RSS kanály pro získání rychlého přehledu o novinkách na našich stránkách. RSS je formát reprezentující způsob získávání informací z webu. Pokud s ním nemáte zkušenosti a rádi byste jej vyzkoušeli na svém počítači, stáhněte si některý z 'prohlížečů' RSS kanálů. Může jít o webové aplikace, prohlížeče, poštovní klienty nebo specializované čtečky.

Web ikoktejlu nabízí kanál jak pro každé naše tištěné médium, tak i pro jednotlivé kategorie v rámci sekcí a pro komentáře (pouze registrovaní uživatelé). Nabízí také zdroje v alternativním formátu Atom.

Protože jednotlivých kanálů jsou na webu desítky, uvádíme jen ten hlavní:

Kanál magazínu Koktejl:

http://test.czech-press.cz/index.php?format=feed&type=rss 

Jak se dostat k ostatním kanálům? Každý moderní prohlížeč by vám měl nabídnout možnost kanál odebírat. Poznat ho můžete pomocí oranžové ikonky, kterou je možné spatřit výše na stránce. Stačí se pouze přesunou do sekce či kategorie, kterou chcete odebírat a tam na ikonku kliknout. Na obrázcích níže je vidět, kde se ikonka v nejpoužívanějších prohlížečích nachází:

 

rss-ie

Internet Explorer

 

rss-ff

Firefox

 

rss-opera

Opera 

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group