ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Krásnolipské aroma

  Ahoj Koktejláci, tenhle víkend jsem trávil s šéfredaktorkou Koktejlu, Bárou Literovou v Krásné Lípě, která je vstupní branou do národního parku České Švýcarsko. Jestli jste ještě tenhle přírodní klenot na severu Čech neobjevili, pak to určitě napravte. Hollywoodské štáby sem nepřijely natáčet náhodou. Rodily se zde scény z filmový trháků jako jsou Letopisy Narnie nebo oskary ověnčený Předčítač s Kate Winsletovou v hlavní roli. Za její koupací scénu v ledové Kamenici dávám svůj palec nahoru :-) S Bárou jsme ale do Krásné Lípy jeli z jiného důvodu. Protože připravuje Koktejl Extra věnovaný tématu lázně a wellness, domluvila si rozhovor se Zbyňkem Šedivým. Tento vystudovaný botanik stál u zrodu přírodní kosmetiky Nobilis Tilia. Tušili jste, že Vlčí hora u Krásné Lípy je jedním z center aromaterapie v České republice? Já taky ne, a proto se těším, až  si to v Koktejlu Extra přečtu. Vychází v půli května.

 

2010-04-13-krasna-lipa-02

 

2010-04-13-krasna-lipa-01

 

2010-04-13-krasna-lipa-03

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group