ikoktejl

Výsledky ankety o nejlepší článek jarního Everestu 2010

Anketa o nejlepší článek v magazínu Everest jaro 2010

 

Ve čtenářské anketě o nejlepší článek v jarním Everestu 2010 se vám nejvíce líbil článek Mount McKinley jehož autorem je Pavel Mühlbachr.

 

 

Na druhém až třetím místě se shodně umístily dva články: Rozhovor s Radkem Jarošem o záchraně ve velehorách připravený Luckou Novákovou a článek Tahquiz o lezení v Kalifornii jehož autory jsou Dalibor Mlejnek a Jiří Vyhlídko.

 

Vylosovaní výherci 3 funkčních šátků jsou:

Veronika Vejvodová

Pavel Šebor

Martina Štufková

 

POZOR!!!

Žádáme výherce slečny/paní Vejvodovou a Štufkovou, aby zaslali svou kontaktní adresu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - mail o výhře nebyl doručen a my nemůžeme zaslat výhru. Děkujeme!

 

Výhercům blahopřejeme a přejeme jim stejně jako  všem ostatním krásné léto plné skvělých zážitků!!! 

 

 

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group