ikoktejl

Archiv vydání magazínu Koktejl

V kempu jako doma

 

kempZpracovala: Jana Nová, foto: Kärnten Werbung

 

Pokud netoužíte trávit dny volna na přeplněné pláži u hotelového komplexu, pak by vás mohlo lákat kempování v Korutanech.

 

V této nejjižnější spolkové zemi Rakouska jsou na vyznavače „moderní mobility“ dobře připraveni. Kemp po korutansku, to není žádné troškaření. Aby se návštěvníci nenudili, čekají na ně nejrůznější programy, od fitness po sportovní vyžití v některém ze zdejších jezer. V Korutanech jich najdeme více než 1270! Nejenže kempy leží v krásné alpské přírodě, nabízejí i komfortní zázemí. V některých nechybějí sauny, parní lázně, bazény, supermarkety, televize a další vymoženosti. Přístup na internet je samozřejmostí. Vše funguje tak, abyste se tu cítili jako doma. Můžete se volně utábořit, každý si najde svůj kus svobody. Pro kempující hosty, kteří patří většinou mezi individualisty, jsou k dispozici potřebné prostory a podmínky, aby se cítili dobře – velké plochy, vlastní kabinky, rozsáhlá sanitární zařízení a podobně. V Korutanech není skvělý jen „hardware“, ale též „software“, nabízející každému individuální možnosti.

 

kemp2

 

Doprovodné programy jako túry s průvodcem, kurzy golfu, zábavné programy, každý den fitness, nebo nabídky pro jednotlivce jako muškaření, přípravy na triatlon, pěší turistika nebo výlety přispějí k tomu, že se tady všichni dobře baví. Většina korutanských kempů má vlastní restaurace, ve kterých se podává to, co hostům chutná. V holandském testu ANWB získaly restaurace a bary v korutanských kempech výborné hodnocení. Jestli chcete vyrazit na jih, Korutany leží blízko. Snadno tam dojedete po taurské dálnici, jestliže míříte ze severní Evropy, dostanete se do Korutan pohodlně i s velkým karavanem a nemusíte projíždět žádný tunel jako je Brenner. Pro ty, kteří se ještě nerozhodli pro vlastní karavan, nebo komu je cesta s ním příliš dlouhá, nabízejí Korutany zcela novou variantu, jak být mobilní. V různých kempech si karavany můžete pronajmout. Jsou kompletně vybavené a nabízejí místo až pro čtyři osoby a veškerý komfort, který by člověk od moderního karavanu mohl chtít.

powered by contentmap

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group