ikoktejl

Rokycany ve znamení ženských aktů

Rokycany ve znamení ženských aktů

 

Už pošesté se v sobotu 28. 11. 2009 sešli podvodní fotografové z celé České republiky v rokycanském bazénu na mistrovství ČR v bazénové fotografii. Tomuto ročníku vládla kategorie ženského aktu, která byla zajímavou výzvou nejen pro samotné autory, ale i jejich modelky. Přirozeně přilákala i značnou pozornost ze strany pánského obecenstva a médií. Oproti předchozím ročníkům se soutěžilo jen ve dvou kategoriích: zmíněný ženský akt a volné téma. Čas na focení zůstal pro každého fotografa neměnný – 80 minut. Z 18 soutěžících dosáhl nejvyššího bodového součtu Pavel Bohoněk z Prahy, který vyhrál obě kategorie a stal se mistrem ČR pro rok 2009. Celkové druhé místo obhájila plzeňská fotografka Alena Voráčková (4. a 6. místo) a na třetím místě skončil Martin Šandera z Prahy (2. a 9. místo). Snímky hodnotila porota ve složení Bohumír Kráčmar, Radek Skramoušský a Zdeněk Otradovský. V roce 2010 by měla soutěž proběhnout v sobotu 27. listopadu.             

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Ženský akt:

1. Pavel Bohoněk z Prahy

2. Martin Šandera z Prahy

3. František Pudil z Prahy

Kategorie volné téma:

1. Pavel Bohoněk z Prahy

2. Milan Solčanský z Rokycan

3. Richard Bartoš z Plzně

 

 

Tagy: Oceán 2010 jaro

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group