ikoktejl

Předplatné Koktejlu přímo od vydavatele

Nyní jste jen pár kliknutí od předplacení časopisu Koktejl přímo od vydavatele. Hledáte malou nebo velkou verzi? Hledat už nemusíte. Od října 2014 vychází Koktejl pouze v jednom formátu. Více informací najdete například zde.

Jak správně postupovat?

NOVÍ zájemci o předplatné - vyplňte prosím objednávkový formulář níže.

STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELÉ - vyčkejte prosím na automatické doručení nabídky na prodloužení předplatného e-mailem, resp. poštou - NEVYPLŇUJTE formulář.

VÁNOČNÍ PŘEDPLATNÉ - v případě, že objednáváte předplatné našich magazínů jako vánoční dárek, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky.

Pokud máte zájem o předplatné ELEKTRONICKÉ verze našich časopisů, klikněte zde.

Slevu na předplatné magazínu KOKTEJL poskytujeme držitelům těchto karet:

Sphere
CARTE

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group