ikoktejl

  • Předplatné

    Cesta k předplatnému jakéhokoli časopisu z produkce vydavatelství Czech Press Group nikdy nebyla jednodušší. Nabízíme vám hned několik způsobů, jak na to. Stačí si vybrat titul a postupovat dle instrukcí.

Předplatné našich časopisů

Předplatit si časopis z dílny našeho vydavatelství nikdy nebylo jednodušší! Nabízíme vám hned NĚKOLIK ZPŮSOBŮ, jak postupovat:

Online

Objednejte si některý z časopisů PŘÍMO Z NAŠEHO WEBU. Vyřízení trvá opravdu chvilku. Začněte kliknutím na obálku titulu (níže na stránce), o který máte zájem. Budete přesměrováni na příslušný formulář.

E-mail

Kontaktujte naše oddělení předplatného E-MAILEM. Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Telefon

ZAVOLEJTE nám. Služba pro předplatitele (objednávky a dotazy předplatitelů po telefonu) je k dispozici na telefonních číslech +420 225 985 225 a +420 777 333 370, případně můžete využít i službu SMS +420 605 202 115.

Fax: +420 225 341 425

Naše tituly

Magazín Koktejl

Může vás dále zajímat

Darovací listy

Vhodné pro všechny, kteří se rozhodli předplatné někomu věnovat. Pokud si je chcete objednat, případně sami vytisknout, klikněte zde.

Elektronická verze časopisů

Všem našim čtenářům nabízíme možnost odebírat elektronickou verzi našich časopisů. Ušetříte nejen papír, ale také peníze. Klikněte výše na stránce na obálku titulu, o který máte zájem, pro zobrazení více informací.

Předplatné pro Českou republiku

Předplatné zajišťuje jménem vydavatele společnost SEND Předplatné spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9

Předplatné pro Slovenskou republiku

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s.
Stará Vajnorská 9
P. O. BOX 183
830 00 BRATISLAVA

Infolinka: 0800 188 826
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
www.ipredplatne.sk  

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group