ikoktejl

Vánoční nadílka magazínu Koktejl

Facebook_vanocni_nabidka_maleLámete si hlavu s vánočními dárky? Přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Máme pro vás skvělý tip!

 

Věnujte předplatné magazínu Koktejl jako dárek a získejte originální darovací certifikát, který slouží zároveň i jako kalendář na rok 2012.

Navíc všichni, kteří tak učiní a předplatí Koktejl svým blízkým nebo sobě, budou zařazeni do soutěže o cestu na Island od CK Periscope v doprovodu reportéra magazínu Koktejl Jirky Kolbaby.

 

» Pro objednání předplatného klikněte zde «

 

Soutěž probíhá od 1. 11. do 31. 12. 2011 a vztahuje se na předplatné malé i velké verze magazínu Koktejl. Vítěz bude uveřejněn v únorovém vydání.

 

2011-11-1-shutterstock_48458404

2011-11-1-kolbaba

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group