ikoktejl

Soutěže

Čtenáři na cestách

koktejl souteze ctenariJak název napovídá, měl by být váš příspěvek do této soutěže výsledkem vaší cesty – ať už do daleké ciziny, nebo po zajímavých místech naší republiky. Hodnotí se námět i způsob zpracování, vítěz, který je určován každý měsíc, obdrží poukázku na jednu zahraniční jízdenku od společnost Eurolines – Touring Bohemia s.r.o. Odměněný příspěvek je každý měsíc zveřejněn v magazínu Koktejl.

Své fotografie můžete posílat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na adresu vydavatelství: Klíšská 1432/18, 400 01 Ústí nad Labem.

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group