ikoktejl

Jsou témata, která si zaslouží mnohem více prostoru, než kolik jim můžeme věnovat na stránkách magazímu Koktejl. Proto vznikl časopis Koktejl Extra. Je to extra porce čtení o tématech, která hýbou světem a která jsou atraktivní pro české čtenáře. V roce 2012 jsme se tak věnovali českým památkám UNESCO či energiím, v minulých letech pak například lázním či světové gastronomii.

Adresa redakce

Magazín Koktejl
Klíšská 1432/18
400 01 Ústí nad Labem

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Redakce Koktejlu EXTRA

 barbora-literova Michal Dvořák
Šéfredaktor
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další

Hledáte kontakty na vedení společnosti, obchodní zástupce, korektornu, ekonomické oddělení či sháníte podklady pro inzerci? Klikněte zde.

powered by contentmap

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group