ikoktejl

  • Vychází Extra Energie!

    Čím budeme topit příští rok? Otázky a odpovědi ze světa energií vám přináší nové vydání časopisu Extra. Na stáncích od 13. 10. 2017.

Bonus k rozhlednám - záznamník vašich návštěv!

Máte již nový Koktejl Extra rozhledny? Pak vás při jeho čtení určitě napadlo, jaké by to bylo navštívit je všechny. Pro všechny odvážné cestovatele proto nabízíme malou pomůcku – záznamník, do kterého si můžete všechny navštívené rozhledny zapisovat.

Jak záznamník použít? Stáhněte si jej z tohoto odkazu (formát PDF, 1,2 MB). Jedná se o dvě strany formátu A4, které je třeba vytisknout (jedno zda na barevné, či černobílé tiskárně). Podle instrukcí, které jsou na jednom z listů napsány, lze pak záznamník složit do malé, dobře přenosné použitelné podoby.

Záznamník obsahuje seznam všech rozhleden, o kterých se v časopisu píše. Je ideální pro plánování výletů, ať už vás samotných, tak celých rodin včetně dětí. Může sloužit jako hra, však prázdniny jsou již za rohem.

Nemáte ještě Koktejl Extra Rozhledny? Pak zamiřte do některé z prodejen, kde je mají.

extra-checkbook

 

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group