ikoktejl

Co nového u MARES?

416182 prestige 12s

MARES PRESTIGE 12S (nebo SheDives) + OCTOPUS
Cena: 6 700 Kč
Set automatiky do studené vody za bezkonkurenční cenu. První stupeň MR12S DIN je o 15 mm kratší a INT verze je o 5 mm kratší nežli byla provedení předchozí. Výsledkem této změny je větší svoboda pohybu potápěče a ochrana jeho hlavy při potápění. Druhé stupně Prestige jsou vyrobeny z vysokopevnostího technopolymeru a opatřeny patentovanými systémy VAD a Mesh Grid, které poskytují stabilní a přirozené dýchání. Měkký kryt vzduchové sprchy se snadno ovládá i v rukavicích. Dodává se s superflex hadicemi. Prestige 12S je velmi vydařený také po stránce designu, pro dámy lze objednat verzi SheDives.
www.mares.com

PowerPlana

MARES POWER PLANA
Cena: 3 890 Kč
Zbrusu nové ploutve Power Plana jsou ideální ploutve pro technické potápěče. Vyrobeno z téměř čistého přírodního kaučuku, tato vysoce výkonná ploutev je ideální pro všechny druhy kopů. Vysoká hustota materiálu zaručuje negativní vztlak ploutve, který je často požadován při potápění v suchém obleku a křídlem s ocelovým backplate. Patentovaný bungee strap je nejlepším řešením jak pro komfort během ponoru, tak při nazouvání a zouvání. Mares gumové ploutve mají ergonomický tvar kapsy pro nohu.
www.mares.com

wwwmarescom

www.mares.com

Webové stránky firmy MARES jsou nyní v českém jazyce.  Navštivte tyto stránky a zjistěte co je nového. Například otestujte zdarma nové ploutve POWER PLANA nebo křídlo HYBRID PRO TEC a mnohem více… 

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group