ikoktejl

Fotosoutěž Jesenský rak 2013 - výsledky

 

24.8.2013 proběhl v lomu v Jesenným 13 ročník fotosoutěže Jesenský rak. Změna termínu ze září na srpen soutěži prospěla minimálně počasím, ale i viditelností, alespoň částečně:-). A jak soutěž dopadla? Minulý rok Milan Kosatka Willy Benc přerušil tříletou ženskou nadvládu v držení ceny Grand Prix. Čekalo se jestli je to náhoda, nebo začíná nadvláda můžů, bohužel, byla to výjimka potvrzující pravidlo.

 

GP-Vorackova Kopírovat

Grand Prix - Alena Voráčková

1-Benc Kopírovat Kopírovat Kopírovat

1. místo - Milan Benc (Kosatka Willy)

2-Hovorkova Kopírovat

2. místo - Marcela Hovorková

3-Kriz Kopírovat

3. místo - Václav Kříž

Vítězům gratulujeme a vás doufám v Jesenným uvidí příští rok když už né soutěžit, tak minimálně si pochutnávat na dobrotách Slávka kuchaře:-).

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group