ikoktejl

zajezd-otvirak

Zájezdy s Koktejlem

Poznejte svět netradičně! Se zajímavými osobnostmi! Spisovatel Josef Formánek, režisér Viliam Poltikovič, cestovatel Rudolf Švaříček... čeká vás plejáda dalších zajímavých osobností s přesahem. Každý má svůj osobitý pohled na dění kolem. Podělí se o něj s vámi. Poodhalí přitom možná i svůj specifický vnitřní svět... O voňavých dálkách už není nutno jen číst v Koktejlu z tepla pokoje. Zažijte exotiku doopravdy a naplno! Připravili jsme pro vás ve spolupráci s našimi partnery novou atraktivní nabídku, která se bude košatit a rozšiřovat.

Na co se můžete těšit? (zájezdy, u kterých není odkaz "Zobrazit detaily" teprve připravujeme)

SIBERUT, MENTAWAJSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

zajezd-siberut
  • Náročnější akce pro opravdové cestovatele a dobrodruhy s Josefem Formánkem
  • 4. 8. – 20. 8. 2017, 17 dní, možnost zkrácení
  • Výprava do lůna divoké přírody se spoluzakladatelem magazínu Koktejl a autorem bestselleru Prsatý muž a zloděj příběhů a dalších několika úspěšných románů. Osobně byl na ostrově Siberut pětkrát a celkem zde strávil více jak osm měsíců. Hovoří řečí domorodých Mentawajců, zná místní rituály a legendy, o kterých umí poutavě vyprávět stejně jako o osobních zážitcích od rituálního tetování klanu z Butui až po zasvěcování mezi místní kouzelníky… Byť se mu šamanské zkoušky nakonec nepodařilo vykonat. Cestujeme v malé skupince max. 10 osob.

Zobrazit detaily »

S kým byste si přáli vycestovat příště? Napište nám do komentářů!

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group