ikoktejl

Editorial 2014/01

Vážení čtenáři Psích sportů,

předně bych vám chtěl popřát vydařený rok 2014. Tento rok bude pro náš časopis již osmým, jsme rádi, že Psí sporty čtete. Podle ohlasů vám neustále přinášejí nové podněty pro vaše aktivní soužití se psy. S radostí rovněž sleduje- me, že přestože trh s časopisy obecně stagnuje, vás, čtenářů Psích sportů, je stále víc. Vážíme si toho a zavazuje nás to k ještě usilovnější práci na tom, aby byl pro vás obsah každého čísla co nej- bohatší.
Po dvou předchozích letech, kdy se v Česku konaly dvě pravděpodobně nejsledovanější akce pod patronátem FCI (MS FCI agility a MS FCI IPO), nás žádná takováto obří akce zřejmě ne- čeká. Nicméně i tak se dá očekávat, že bude v letošním roce co sledovat.
Rok 2014 bude pro většinu aktivních kynologů důležitý z jiného hlediska – toho politického. Na konci roku se bude pořádat sjezd ČKS, který určí nové
vedení na dalších pět let. Proces volby ale začíná již teď, na členských schůzích jednotlivých ZKO. Chtěl bych zde proto apelovat na všechny členy, aby se sami zajímali o to, komu dají svůj hlas, kdo je bude na sjezdu zastupovat a jakým způsobem. Případně sebrat i vlastní od- vahu a v případě zájmu se aktivně do dění zapojit...
Česká kynologie si ve světě dlouhodo- bě drží poměrně dobré jméno, nicméně věřím, že je stále co zlepšovat, o čemž svědčí i diskuse na www.kynologoveso- be.cz. Bylo by fajn, kdyby v čele svazu dostaly prostor nové myšlenky a nápa- dy. Přemýšlejte o tom...



Přeji příjemné čtení



Jakub Štýbr – šéfredaktor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group