ikoktejl

Startuje 3. ročník ankety Kynolog roku

Příjem přihlášek 1. - 16. únor 2014Baner-Kynolog-roku-prihlasky

Hlasování veřejnosti 1. - 16. březen 2014

Vyhlášení výsledků 29. března 2014

Přihlášky posílejte do těchto kategorií:

  • Junior roku
  • Trenér roku
  • Figurant roku
  • Chovatel roku - Novinka

Přihláškový formulář je od 1. do 16. 2. na webových stránkách 
Novinky můžete sledovat také na Facebooku

Jak bude probíhat 3. ročník soutěže a jak se určují vítězové:

Na rozdíl od předchozích ročníků, kdy ho doprovázela soutěž mezi cvičáky, bude Kynolog roku 2013 zaměřen výhradně na jednotlivce. Kromě sportovců a těch, bez kterých se sportovní výkony neobejdou, tedy trenérů a figurantů, se nově otevírá také chovatelům. Právě oni totiž stojí za čtyřnohou polovinou sportovního či výstavního úspěchu.

O vítězích ankety Kynolog roku 2013 se bude rozhodovat na stejných principech jako v loňském roce: Vítěze sportovních kategorií určí výhradně nominace od poroty na základě sportovních výsledků. O absolutním vítězi pak rozhodne počet hlasů od veřejnosti.

Anketa má opět 14 sportovních kategorií: Agility, Canicross, Coursing, Dogdancing, Dogfrisbee, Dogtrekking, Dostihy, Flyball, Mondioring, Mushing, Obedience, Pasení, Sportovní kynologie a Záchranáři.

Veškeré informace o anketě Kynolog roku 2013 naleznete na  
nebo na Facebooku: 

Těšíme se, že se zapojíte!

 

Leták ke stažení ZDE

 
 
 

 

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group