ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

SVĚT TICHA 2013 - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Skončil další ročník fotosoutěže SVĚT TICHA a máme tady výsledky. Poslali jste spoustu krásných fotek a jsem rád, že jsem to nebyl já, kdo by rozhodoval. V tomto roce jsme vyzkoušeli trochu jiný model, vítěze jste určili vy, čtenáři, hlasováním na našich webových stránkách www.iocean.cz. A tady jsou výsledky.

1. místo - Petr KARMAZÍN - Zakynthos - získává obrněný a vodotěsný fotoaparát PANASONIC LUMIX FT5

zakynthos 2013 1 

2. místo - Veronika Matějková - Okoun - získává potápěčský počítač MARES PUCK PRO

okoun

3. místo - Nikol - ...už si pro nás přicházejí - získává týdenní pobyt s potápěním v chorvatském Pakoštane od Potápění-online.

uz si pro nas pichazeji

Všem výhercům gratulujeme a doufáme, že v dalším ročníku se zase zúčastní nejenom oni. Můžete očekávat zajimavé ceny, vše se včas dozvíte.

Také nesmím zapomenout poděkovat našim sponzorům za pěkné ceny do soutěže.

Panasonic

mares

allDive

You have no rights to post comments

poslední mesíc únor 2018 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group