ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

LÉTO NA SUN CELEBRITY

...máte rádi o dovolený křišťálově čistou vodu, nádherné prostředí plné slunce a naprostou pohodu? Tak pojeďte s námi na nádhernou plachetnici Sun Celebrity.
U kouzelně krásného italského ostrova Elba, na vás čeká 15.50m dlouhá, plně vybavená a pohodlná jachta, kterou řídí zkušený kapitán s osmiletou znalostí místního prostředí a doveze vás do nádherných, romantických městeček a do zátok na prázdné pláže přístupné jen z moře. Už se nebudete muset mačkat celou dovolenou na jedné, přeplněné pláží kde se sotva dýchá, ale můžete si vybírat ze spousty různých pláží(bílí, žlutý, černý písek nebo i překrásné barevné oblázky) které se vám líbí a to každý den jinou.

SunCelebrity

Přijeďte si odpočinout na Sun Celebrity a užít si kouzelné romantické chvíle, podkreslené neopakovatelnými západy slunce, které už ve vás navždy zůstanou.
Letos je pro vás připravena novinka. Potápění na zkoušku pro nepotápěče pod vedením velmi zkušeného instruktora a možnost udělat si u nás na Sun Celebrity potápěčský kurz.


Sun Celebrity yacht
www.italie-elba.estranky.cz

powered by contentmap

You have no rights to post comments

poslední mesíc září 2018 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group