ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Nový Koktejl - nejčastější dotazy

Vážení a milí čtenáři, příznivci magazínu Koktejl.

V říjnu budete poprvé držet v rukou váš oblíbený časopis v nové podobě – s novým formátem, svěží grafikou a novou cenou. Rozhodli jsme se, že od tohoto čísla vám nabídneme POUZE JEDEN KOKTEJL, který bude praktický z hlediska velikosti pro všechny čtenáře a zároveň dostatečně velký na to, aby nikdo nebyl ochuzen o požitek z reportáží postavených na kvalitních fotografiích.

Tato změna vzešla z vašich podnětů. Někteří jste kvitovali výhodu malé verze pro její cenu a praktický formát, někteří jste preferovali velkou verzi pro potěšení z jejího prohlížení. Naší ambicí je plnit vaše přání a zároveň vytvářet magazín, na jehož kvalitu jste zvyklí již 22 let. Zjednodušení systému a volba jednoho univerzálního formátu přinese také finanční benefit. 

Věříme, že budete s Koktejlem spokojeni!

Nejčastější otázky:

Kolik bude nový Koktejl stát?
Dříve vycházely Koktejly dva. Velký za 59 Kč a malý za 39 Kč. Nyní bude vycházet Koktejl jeden za 49 Kč.

Jaké jsou rozměry nového Koktejlu?
18,7 cm x 26,2 cm. Tedy přesně mezi původním malým a velkým Koktejlem.

Mění se nějak rozsah čísla?
Koktejl je stále stejný, i když má novou grafiku. V lecčems je i bohatší – protože se nemusíme ohlížet na malé číslo, můžeme si nyní dovolit publikovat i podrobnější mapy, které by v bývalém malém vydání už nebyly čitelné.

Jak se změní cena předplatného?
Roční předplatné nyní bude stát 499 Kč. Ušetříte tak cenu jednoho vydání oproti pravidelnému nákupu na stánku, k tomu doručení do schránky zdarma a navíc dostanete Koktejl v jednodenním předstihu!

Mám již předplacený malý Koktejl, změní se pro mě něco?
Ne. Dostanete všechna čísla, která již máte předplacená.

Mám již předplacený velký Koktejl, změní se pro mě něco?
Ne. Dostanete všechna čísla, která již máte předplacená.

Mění se i cena elektronické verze?
Ano, také zlevňujeme. Nově bude stát Koktejl v elektronických trafikách Floowie a Publero jen 39 Kč.

Proč jste se rozhodli změnu udělat teď?
V naší historii jsme změny dělaly vícekrát a vždy tomu bylo uprostřed roku. Jen se tak držíme tradice! Podívejte se na grafický přehled na této stránce. Nicméně chápeme, že změna velikosti komplikuje práci těm, kteří si náš časopis nechávají svazovat, věříme ale, že si poradí.

Komentáře  

 
#1 Radim Koutňák 2014-10-08 11:14
Z mého pohledu jde jednoznačně o krok zpět. Nová forma se mi nelíbí - malé obrázky, mnohdy titěrný text (např. str.32 - "Ve zkratce"). Ode mě máte za tuto změnu mínus. Velké MÍNUS.
Radim Koutňák, Ostrava
 

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group