ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Zadar získal titul nejlepší evropské destinace pro rok 2016

Dle volby čtenářů renomovaného belgického portálu "European Best Destinations" bylo město Zadar vyhlášené nejlepší evropskou destinaci v roce 2016. Jmenovaný portál provedl výběr nejlepších evropských destinací pro letošní rok, a Zadar za sebou zanechal významné turistické destinace, jako jsou Paříž, Řím, Berlín, Londýn, Vídeň, Atény a Praha.

zadar 01

Zadarský kraj v roce 2015 navštívilo 105 637 Čechů, kteří uskutečnili 780 372 noclehů. Zadarský kraj je třetí destinací v Chorvatsku dle počtu příjezdů a noclehů českých turistů, bezprostředně po střední Dalmácii a Istrii.

Vítězství Zadaru zajistili četné evropské a světové hlasy obecenstva, které Zadar přijalo jako destinaci bohaté tradice a modernosti s nejkrásnějším západem slunce. Dodejme, že Zadar byl jediné nominované chorvatské město v této soutěži.

zadar 02

powered by contentmap

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group