ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Odolná nabíjecí čelovka Fenix HL60R na cesty i pro outdoorová dobrodužství

Zářný výkon 950 lumenů, dosvit 116 metrů, výdrž až 100 hodin, rozumná velikost a možnost dobíjení přes vestavěný micro-USB port přilákají k nové čelovce Fenix HL60R pozornost všech outdoorových a sportovních nadšenců, cestovatelů a dobrodruhů.

Osazena je nejmodernější špičkovou LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla, které zajišťuje věrnější podání barev a kontrastů v přírodě a nabízí možnost volby z pěti režimů. Dvojice doplňkových červených diod umožňuje komfortnější noční vidění a snazší adaptaci očí na tmu. Vodotěsné a nárazuvzdorné tělo čelovky v sobě ukrývá li-ion akumulátor typu 18650, který lze snadno dobíjet prostřednictvím vestavěného micro-USB portu (lze dokoupit USB adaptéry pro nabíjení z elektrické sítě či v autě), alternativně lze použít dvojicí jednorázových CR123A baterií, na jejichž funkčnost se můžete spolehnout i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. Na první pohled působí tělo čelovky bytelným, až robustním dojmem, ve skutečnosti vás ale při rozměrech 8,7 cm x 7 cm x 4,6 cm a váze pouhých 167 g včetně akumulátoru nebude omezovat při žádných pohybových aktivitách. Čelovka díky pevným popruhům sedí stabilně na hlavě, můžete ji bez obav používat i za silného deště, protože je dle standardu IPX8 vodotěsná i při ponoření do dvoumetrové hloubky. Stejně tak se nemusíte obávat náhodného pádu, díky konstrukci z leteckého duralu je čelovka nárazuvzdorná.

hl60r 02

Fenix HL60R bude vaším spolehlivým průvodcem tmou ať už se vydáte na vysokohorskou tůru, na večerní běžkařský či běžecký trénink v terénu, při kempování, ale třeba i při jízdě na kole. Ocení jí nejen sportovně založení jedinci, své místo si zajisté najde ve výbavě profesionálů, jako jsou záchranáři či horská služba, kteří pro výkon svého povolání potřebují spolehlivý, odolný, nabíjecí a vysoce výkonný zdroj světla při kterém mohou mít volné obě ruce. Osvědčí se také u jeskyňářů, ale třeba také v autě coby pohotovostní svítilna pro nenadálé situace.

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group