ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Nenechte si ujít Fotoexpo 2016

V sobotu 22. října 2016 v Národním domě na Vinohradech bude zahájen již 4. ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2016. Ve dvou sálech s fototechnikou i fotodoplňky se představí nejvýznamnější firmy z oboru a opět jsou pro návštěvníky připraveny exkluzivní besedy, audiovizuální projekce fotografů, jedinečné workshopy, tematické stage a mnoho, mnoho dalšího.

Besedy odstartuje v hlavním přednáškovém sále dvojnásobný vítěz soutěže Czech Press Photo v kategorii Canon Junior Awards Martin Faltejsek. O svobodě, odvaze a ženách vám povypráví charismatický divadelní a filmový herec Hynek Čermák a fotografka Kata Sedlak zase o tom, jaké to je fotit emoce, zážitky či osobní vztahy ve své rodině. Podvečerní program bude patřit nejen sportovnímu fotografovi Romanu Vondroušovi, ale také portrétní fotografii napříč světovými náboženstvími v podání Vojtěcha Vlka. Třešničkou na dortu bude světoznámý Robert Vano, který blíže představí svou tvorbu nejen v Raisově sále, ale také ho můžete „zažít“ na jeho workshopu. Den ve velkém přednáškovém sále zakončí vyprávění Vojtěcha Duchoslava o tom, jaké to je fotit, mimo jiné, velké „trabantí“ expedice.

V druhém přednáškovém sále, do kterého bude taktéž po celý den neomezený vstup odtajní příběhy svých fotografií Petr Bambousek, fotograf přírody. Za zvířaty na Špicberky vás vezme Michal Krause a pokud jste ještě neviděli Prahu ve fotografické koláži, nevynechejte Assema Alsabbana. Celý festival FOTOEXPO 2016 je prostě prošpikován super tipy, semináři a workshopy. Podrobné programové schéma a informace k jednotlivým akcím najdete na našem webu. Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz. Sledujte nás na www.fotoexpo.cz, facebooku a instagramu.

2016-09 fotoexpo duchoslav

Vojtěch Duchoslav

2016-09 fotoexpo hynekčermák

 

Hynek Čermák

2016-09 fotoexpo michal krause

 

Michal Krause

2016-09 fotoexpo petr bambousek

 

Petr Bambousek

2016-09 fotoexpo vojtěch vlk

 

Vojtěch Vlk

powered by contentmap

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group