ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

Zaostřete si na svých cestách do dálky svítilnou Fenix FD30 s možností nastavení šířky kuželu

Bez spolehlivého světla se na svých cestách neobejde žádný cestovatel. Často sáhne po čelovce, ale čím dál více cestovatelů a příznivců outdooru s sebou do přírody vozí také výkonnou ruční svítilnu.

Ať už se vydáváte do dálek s batohem na zádech, letadlem na dovolenou, nebo jen autem po naší zemi, skvěle vám poslouží malá ruční svítilna Fenix FD30 se zaostřovacím kuželem. Proud světla o výkonu 900 lumenů pošle do vzdálenosti až 200 metrů. Disponuje šesti různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží až 170 hodin nepřetržitého svícení v ekonomickém režimu. K dispozici je také nepřehlédnutelný zábleskový režim pro upoutání pozornosti a krizové situace. Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při jejich pozvolném vybíjení. Žádanou funkcí je možnost zoomování, kdy pomocí kroužku na hlavě svítilny volíte mezi dalekým dosvitem, nebo dokonalým osvětlením prostoru kolem sebe. I přes nastavitelnou optiku si svítilna zachovává plnou vodotěsnost dle standardu IP68 až do hloubky dva metry pod vodou. K napájení lze použít jeden vysokokapacitní Li-ion akumulátor typu 18650 nebo dvě jednorázové baterie CR123A. Odolné provedení předurčuje tuto kompaktní svítilnu pro použití v drsných venkovních podmínkách, při váze pouhých 96 gramů (bez baterie) ji přitom v kapse či na opasku téměř nepocítíte.

Pokud na svých cestách stejně dáte přednost čelovce, v nabídce značky Fenix si vyberete od lehké kompaktní čelovky HL23 na jedinou tužkovou baterii až po high-tec model HL60R s micro-USB nabíjením a extrémním výkonem i dosvitem.

Fenix-FD30

You have no rights to post comments

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group