ikoktejl

Editorial 3/2017

KP1703 titulkaPřejít na články z Kočičí planety 3/2017

Kočičí puberta tohohle zrzavce už je dávno za námi, ale ještě si živě pamatuji, jak se nám měnil před očima. Paradoxně nejvíc zmatený z toho byl náš pes Plum, který ho do té doby vzorně vychovával a opečovával. Asi měsíc si lámal hlavu nad tím, kde zůstalo to milé koťátko, co se k němu tulilo, a kdo mu podstrčil toho zákeřného malého tygra. Až to razantně vyřešil a milého Manfreda odstavil. Na vedlejší kolej. Úplně definitivně. Žijí vedle sebe, ale už sedmým rokem se spolu nebaví. Teď jdou do puberty naše děti, jen doufám, že to u nás neskončí stejně.

Blíží se léto a s ním pro mnohé z vás cestování. Ať již vyrazíte daleko do světa nebo pojedete jen kousek, nezapomeňte, že i nejkratší cesta může být velkým dobrodružstvím. A pokud na cestě potkáte kočky, a já věřím, že ano, tak je nezapomeňte vyfotografovat a jejich snímek poslat do naší fotosoutěže. Je jedno, zda půjde o exotickou krásku někde od moře nebo o českou Micku z návsi.

Všechny kočky jsou krásné a zaslouží náš obdiv, ale to vám určitě nemusím připomínat.

Užijte si krásné léto

Pavla Růžičková
šéfredaktorka

You have no rights to post comments

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group