ikoktejl

Editorial 2018 / 03

Foto: Beata ŠtýbrováVážení čtenáři časopisu Psí sporty,

jarní číslo je jedno z mých nejoblíbenějších, protože přináší vždy nejpestřejší nabídku reportáží a rozhovorů. Zatímco musheři ještě nedávno putovali v hlubokých mrazech po dalekém severu, u nás se rozjíždí sezona pro všechny ostatní sporty a některé z nich začínají hned z jara i světovými šampionáty. A je radostné, že naši reprezentanti jsou u toho a jsou vidět…

Přijměte proto pozvánku nahlédnout pod pokličku asi nejnáročnějšího evropského musherského jednorázového závodu Finnmarksløpet. Obsáhlé rozhovory s Janou Henychovou (startovala na delší 1000 km dlouhé trati), Romanem Habáskem (dokončil kratší 500 km trať) a Jiřím Vondrákem (startoval na 500 km) dokonale vystihují atmosféru a náročnost tohoto podniku. Na opačném konci Evropy ve Španělsku otevřela tím nejlepším způsobem ipařskou sezonu Kateřina Racková, když na MS ATIBOX vybojovala se svým Chaplinem titul mistra světa… Tak kolik
titulů letos Češi přidají?

Pokud s psími sporty teprve začínáte (ale inspiraci najdou i ti zkušení), opět jsme v našem časopisu připravili mnoho článků od zkušených psovodů a trenérů. Nově pak seriál o výchově štěněte pro agility.

A ti, co rádi fotografují a soutěží, se opět dočkali naší oblíbené fotosoutěže – tentokrát o ty nejpraktičtější ceny – tedy o skvělé pamlsky od Mapesu.

Tímto odesílám Psí sporty do tisku, usedám do redakčního renaultu a vyrážím na MS FMBB do slovinské Ajdovščiny. Ale o tom až příště…

Příjemné čtení a užívejte jara

 

Jakub Štýbr – šéfredaktor  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

KOMPLETNÍ OBSAH TOHOTO ČÍSLA

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group