ikoktejl

  • Je tu nová Kočičí planeta!

    Páté letošní číslo je na stáncích od 4. října 2019.

Editorial 4/2018

KP1804 titulkaUrčitě to také znáte. Mě se to stalo v Rakousku. Krásný hotel, nádherné horské jezero, majestátní horské štíty nad ním, ale pořád tam něco chybělo. Došlo mi to až při návštěvě místní palírny, když nám majitelka vysvětlovala, jak z ovoce dělá ty nejlepší pálenky. Vešla ze zahrady a neomylně skočila na jedinou židli v místnosti. Mourovatá Muschi. Jako by do skládanky zapadl poslední dílek. Teď to bylo perfektní. Bez kočky je sebekrásnější místo, dům, život podivně prázdný, smutný, neúplný, nemyslíte? Pro mne to platí určitě.
 
Letní číslo, které zrovna držíte je plné koček a tipů, jak to zařídit, aby váš společný život byl ještě lepší. Víte, na co se koukat, abyste pouhým pohledem dokázali odhalit začínající zdravotní problém u kočky? Jak zařídit, aby byla kočka na zahradě v bezpečí? Jaké pokojové rostliny jsou pro ni jedovaté? Jak nejlépe skladovat její krmení? Nebo jakou drobností můžete vylepšit vztah s vaší kočkou?
Přeji vám příjemné čtení, krásné léto a ať kočky provázejí vaše kroky. Jak se také můžete dočíst, i car věděl, že přinesou do paláce štěstí. A když už je potkáte, nezapomeňte je vyfotit do naší aktuální fotografické soutěže, která nese název Návrat k přírodě.
 
Pavla Růžičková

You have no rights to post comments

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group