ikoktejl

Soutěže

Čtenáři na cestách

koktejl souteze ctenariJak název napovídá, měl by být váš příspěvek do této soutěže výsledkem vaší cesty – ať už do daleké ciziny, nebo po zajímavých místech naší republiky. Hodnotí se námět i způsob zpracování, vítěz, který je určován každý měsíc, obdrží poukázku na jednu zahraniční jízdenku od společnost Eurolines – Touring Bohemia s.r.o. Odměněný příspěvek je každý měsíc zveřejněn v magazínu Koktejl.

Své fotografie můžete posílat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na adresu vydavatelství: Klíšská 1432/18, 400 01 Ústí nad Labem.

Kvíz

koktejl souteze kvizKaždý měsíc máte možnost v magazínu Koktejl soutěžit s naším kvízem. Stačí poslat na adresu redakce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně Klíšská 1432/18, 400 01 Ústí nad Labem, správnou odpověď na soutěžní otázku a budete automaticky zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Znění otázky najdete vždy v aktuálním vydání.

Kliknutím zde zobrazíte archiv minulých výherců.

Předplatitelská soutěž

koktejl souteze predplatnePředplatit Koktejl se vyplatí! Nejen, že ušetříte oproti cenám na stánku, ale také jste automaticky zařazeni do soutěže o hodnotné ceny. Každý měsíc vybíráme jednoho předplatitele – ať už stávajícího, který si obnovil na další období, nebo nového, který od nás získá dárek!

Kliknutím zde zobrazíte archiv minulých výherců.

Ostatní soutěže

koktejl souteze ostatniMimo pravidelných soutěží pro vás čas od času připravujeme prémiové šance, ankety a další! Čtěte Koktejl pravidelně a získejte další možnosti, jak něco vyhrát. S námi se totiž nudit nebudete.

Kliknutím zde zobrazíte archiv uplynulých soutěží.

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group