ikoktejl

Ostatní soutěže

Velká soutěž s elektronickou verzí Koktejlu! Soutěžíme o dva zájezdy!

Každý, kdo si od 16. do 26. června koupí elektronickou verzi časopisu Koktejl, má šanci vyhrát cyklo putování rumunským Banátem nebo ferraty v Bernských Alpách ve Švýcarsku!

KOKTEJL BIG 

Více https://cs.publero.com/velkaletnisoutez

Výherci letní soutěže o iPod

2012-10-letni_soutez

V letním čísle magazínu Koktejl jsme vyhlásili soutěž o přehrávač iPod, televizní deky a švýcarské nože. Otázka zněla: Co v jazyce původních obyvatel Kalahari znamená výraz NAANKUSE?

Správná odpověď zní: Bůh nás chrání.

Z více než 500 došlých odpovědí jsme vylosovali šest vítězů:

1. iPod

Jiří Hetfleiš, Ústí nad Orlicí

2. Nože 2x

Michael Král, Krásensko

Lenka Suchá, Praha 9 Kbely

3. Deka 3x

Oldřich Bužga, České Budějovice

Libor David, Vsetín

Alena Vacková, Vysoké Mýto

Všem výhercům blahopřejeme :)

Známe výherce zájezdu na Island!

shutterstock_82147309Milí čtenáři a předplatitelé, dovolte, abychom vám oznámili, že výherkyní ceny "zájezd na Island za účasti Jiřího Kolbaby" je Tereza Tylová. Děkujeme CK Periscope za podporu a vám za hojnou účast. Věříme, že v budoucnu si podobnou soutěž zopakujeme.

Vánoční nadílka magazínu Koktejl

KO111101_Banner_facebook_leva_wwwLámete si hlavu s vánočními dárky? Přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Máme pro vás skvělý tip!

Věnujte předplatné magazínu Koktejl jako dárek a získejte originální darovací certifikát, který slouží zároveň i jako kalendář na rok 2012.

Navíc všichni, kteří tak učiní a předplatí Koktejl svým blízkým nebo sobě, budou zařazeni do soutěže o cestu na Island od CK Periscope v doprovodu reportéra magazínu Koktejl Jirky Kolbaby.

 

» Pro objednání předplatného klikněte zde «

 

Soutěž probíhá od 1. 11. do 31. 12. 2011 a vztahuje se na předplatné malé i velké verze magazínu Koktejl. Vítěz bude uveřejněn v únorovém vydání.

 

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group