ikoktejl

Ostatní soutěže

Zvolte titulku roku 2010

Vážení čtenáři, tradičně si vážíme veškeré zpětné vazby, kterou nám poskytujete. Nyní vás prosíme o pomoc s volbou nejlepší titulní strany roku 2010. Máme 11 skvělých kandidátů, fotky lidí i přírody, doslova všech barev a vůní. Navíc hlasování není jen tak - vybranou titulky pošleme do soutěže s ostatními časipisy a také jeden z vás, hlasujících čtenářů, získá výpravnou encyklopedii Oceán.

Pokud chcete dát svůj hlas, můžete tak učinit právě teď. Volba titulky roku 2010 již odstartovala na této stránce.

Výsledky ankety o říjnový článek

Představujeme vám žebříček článků ze říjnového Koktejlu, který jste sestavili vy sami! Nejvíce se vám tentokrát líbil článek U nás v zapadákově od Lily Flyte. Hlasovalo pro něj 31 čtenářů. Celkem se ankety zúčastnilo 115 čtenářů, kteří rozdali 309 hlasů.

Ze všech hlasujících jsme vylosovali vítěze: Poukázku na dobrou večeři či oběd v restauraci Pravěk získává Martina Tarantová. Blahopřejeme!

Aktuální anketu o článek měsíce října naleznete zde.

 

Výsledky ankety o zářiový článek

Představujeme vám žebříček článků ze zářiového Koktejlu, který jste sestavili vy sami! Nejvíce se vám tentokrát líbil článek Markéty Kutilové Kde bílá pálí. Hlasovalo pro něj 31 čtenářů. Celkem se ankety zúčastnilo 116 čtenářů, kteří rozdali 273 hlasů.

Ze všech hlasujících jsme vylosovali vítěze: Poukázku na dobrou večeři či oběd v restauraci Pravěk získává Milan Vymyslický. Blahopřejeme!

Aktuální anketu o článek měsíce října naleznete zde.

Výsledky ankety o nejlepší článek červnového Koktejlu

Představujeme vám žebříček článků z červnového Koktejlu, který jste sestavili vy sami! Nejvíce se vám líbilo červnové téma Na Popel. Hlasovalo pro něj 60 čtenářů. Celkem se ankety zúčastnilo 151 čtenářů, kteří rozdali 366 hlasů.

Ze všech hlasujících jsme vylosovali vítěze: Kolekci deseti CD z edice magazínu Koktejl Zvuky planety Země získává Petra Poláková. Blahopřejeme!

Aktuální anketu o článek měsíce května naleznete zde.

 
1. místo - 60 hlasů

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group