ikoktejl

Kvíz

Kvíz 5/2014 s Turkish Airlines - upřesnění

V květnovém kvízu magazínu Koktejlu soutěžíte o dvě letenky společnosti Turkish Airlines. Jak je v časopise avizováno, celý kvíz je soutěžní a je třeba správně odpovědět na všechny otázky. Nicméně, zařádil nám tiskařský šotek. V otázce číslo 6 se nám ztratila jedna odpověď! Proto prosím berte na vědomí, že odpověď na otázku číslo 6 nebude při hodnocení kvízu posuzována.

Ještě pro jistotu poskytneme doplňující informace k otázce číslo 9: Jedná se samozřejmě o let z Prahy (má kód TK1770).

Chcete také hrát a možná i vyhrát? Květnový Koktejl je právě na stáncích!

Vítěz lednového kvízu

V lednovém Koktejlu jsme se vás ptali, kdo byl autorem římského díla Umění milovat. Správná odpověď zní Publius Ovidius Naso

Ze všech došlých odpovědí jsme vylosovali výherce, kterými se stávají Jaroslav Klíma z Brna, Vratislav Petr z Valtic a Peter Molnar z Prahy. Blahopřejeme!

Kvízovou otázku naleznete vždy v aktuálním Koktejlu. Březnové číslo je právě na stáncích.

Vítěz prosincového kvízu

V prosincovém Koktejlu jsme se vás ptali, jak se nazývá oblast v horách Sierra Madre de Chiapas, která je považována za kolébku mayské civilizace. Správná odpověď zní - Petén.

Ze všech došlých odpovědí jsme vylosovali výherce, kterým se stává Pavlína Liprtová z Karlových Varů. Blahopřejeme!

Kvízovou otázku naleznete vždy v aktuálním Koktejlu. Únorové číslo je právě na stáncích.

Vítězové listopadového kvízu

V listopadovém Koktejlu jsme se vás ptali, jak se jmenuje první román, který napsal Karl May. Správná odpověď zní Poslední cesty obou Quitzowů.

Ze všech došlých odpovědí jsme vylosovali výherce, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na výstavu o Karlu Mayovi v Náprstkově muzeu. Jsou jimi: P. Hruzík z Nového Jičína, E. Gill z Mukařova, M. Mynářová z Frýdku-Místku, P. Liprtová z Karlových Varů a V. Pojmanová z Havlíčkova Brodu. Blahopřejeme!

Kvízovou otázku naleznete vždy v aktuálním Koktejlu. Lednové číslo je právě na stáncích.

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group