ikoktejl

Předplatitelská soutěž

Výherci předplatitelské soutěže 10/2016

Výherci Koktejl 10/2016 – prvních pět nových předplatitelů získává průvodce z řady Lonely planet:

Brigadoiová Jana, Ústí nad Labem
Křížová Martina, Trmice
Thér Zdeněk, Hronov
Hánlová Michaela, Mělník
Klofáčová Martina, Zlín

Blahopřejeme :)

Tagy: Koktejl 2016 10

Předplatitelská soutěž - listopad 2014

Předplaťte si Koktejl a vyhrajte! Stále přemýšlíte o tom, zda se vám vyplatí doručování Koktejlu až do vašich schránek? Pak vězte, že pro vás máme kromě výhodnější ceny ještě jedno překvapení. Každý předplatitel je automaticky zařazen do soutěže o zajímavé ceny. V listopadu soutěžíme o poukaz na slevu v hodnotě 1000 Kč při nákupu v eshopu s outdoorovým vybavením www.abond.cz!

ABONDX

Jaké jsou podmínky účasti soutěže?

Předplaťte si Koktejl (jedno v jaké verzi, týká se i obnovení předplatného) do 30.11.2014 a budete zařazeni automaticky do slosování. Výherce zveřejníme v lednovém Koktejlu a zde na iKoktejlu.

Předplatitelská soutěž - říjen 2014

2014-10-predplatitelskaPředplaťte si Koktejl a vyhrajte! Stále přemýšlíte o tom, zda se vám vyplatí doručování Koktejlu až do vašich schránek? Pak vězte, že pro vás máme kromě výhodnější ceny ještě jedno překvapení. Každý předplatitel je automaticky zařazen do soutěže o zajímavé ceny. V říjnu soutěžíme o bundu Acero s odepínacími rukávy v ceně 2490 Kč!

Jaké jsou podmínky účasti soutěže?

Předplaťte si Koktejl (jedno v jaké verzi, týká se i obnovení předplatného) do 31.10.2014 a budete zařazeni automaticky do slosování. Výherce zveřejníme v prosincovém Koktejlu a zde na iKoktejlu.

Výhercem prázdninové předplatitelské soutěže je Martina Bursová z Prahy.

Předplatitelská soutěž - červen 2014

Předplaťte si Koktejl a vyhrajte! Stále přemýšlíte o tom, zda se vám vyplatí doručování Koktejlu až do vašich schránek? Pak vězte, že pro vás máme kromě výhodnější ceny ještě jedno překvapení. Každý předplatitel je automaticky zařazen do soutěže o zajímavé ceny. V červnu soutěžíme o roční předplatné libovolného titulu našeho vydavatelství!

Jaké jsou podmínky účasti soutěže?

Předplaťte si Koktejl (jedno v jaké verzi, týká se i obnovení předplatného) do 30.6.2014 a budete zařazeni automaticky do slosování. Výherce zveřejníme v zářijovém Koktejlu a zde na iKoktejlu.

Výhercem dubnové předplatitelské soutěže je Anna Želonková z Chebu.

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group