ikoktejl

  • Vychází letní Koktejl

    Prázdninové vydání je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ČERVEN 2002

16. dubna 2002, Sevilla, býčí aréna Maestranza, Španělský matador Ortega Cano leží na zemi poté, co byl zachycen a pohozen býkem. Ortega Cano byl vzápětí hospitalizován s „pouhými“ zlomeninami končetin.

FOTO MĚSÍCE - KVĚTEN 2002

28. 3. 2002 Výtvarnice Karin Scholzová dokončuje poslední úpravy erotických motivů na husích vejcích během přehlídky v hamburské Erotické Umělecké Galerii. Ručně malovaná husí vejce budou vystavena po celý rok a stojí kolem 125 EUR.

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 2002

KAMPAŇ PROTI VYUŽÍVÁNÍ DĚTSKÝCH VOJÁKŮ SKONČILA ÚSPĚCHEM Mladá žena na snímku se účastní zvláštní slavnosti se stovkami symbolických červených rukou na trávníku evropského ústředí Spojených Národů v Ženevě. Celosvětová kampaň usilující o zákaz dětských vojáků vyvrcholila v úterý 12. února, kdy vstoupila v platnost smlouva o zákazu využívání lidí mladších 18 let jako vojáků. Je odhadováno, že dnes asi ve 40 konfliktech po celém světě (od kolumbijských guerill až po africké hrůzné občanské války) je více než 300 000 vojáků ve věku od 15 do 18 let, ale jsou mezi nimi i desetileté děti.

FOTO MĚSÍCE - BŘEZEN 2002

Mali, 3. 2. 2002 Fotbaloví fanoušci z Mali sledují v televizi zápas svého týmu s JAR. Velké fotbalové vzrušení zachvátilo všechny fandy, když mužstvo Mali vyhrálo ve čtvrtfinále African Nations Cup nad JAR 2:0.

Naši partneři

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group