ikoktejl

  • Vychází Koktejl 2/2019

    Na stáncích od 31. ledna!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - LISTOPAD 1999

Pobřeží slonoviny, Abidjan - 9. 10. 1999 Čtyřletá Alpha roztlouká plechovky od sprejů určené k recyklaci v abidjanské čtvrti Adjame - ekonomickém srdci hlavního města Pobřeží slonoviny. Převážná většina zdejších mladých lidí opouští školu a vydělává si zpracováváním druhotných surovin na městských skládkách.

FOTO MĚSÍCE - ŘÍJEN 1999

Jordánsko - 14. 9. 1999 Japonští turisté obalení černým bahnem si hrají na jordánském břehu Mrtvého moře, jež je nejnižším bodem planety. Počet turistů a pacientů, kteří si přijíždějí do Jordánska léčit kožní choroby, vzrůstá. Jordánsko a Izrael prohlásily, že doufají, že mír na Středním Východě přinese oživení turistiky v tomto regionu.

FOTO MĚSÍCE - ZÁŘÍ 1999

Zatmění Slunce, Kostarika 1998.

FOTO MĚSÍCE - ČERVENEC-SRPEN 1999

Červen 1999 - Kašmírská matka zkouší utišit své dítě, nedaleko tábora ve vesnici Baghicha Thung, blízko linie příměří na území kontrolovaném Indií. Více než 60 000 lidí bylo vyhnáno z pákistánské části Kašmíru poté, co eskalovalo napětí mezi Indií a Pákistánem.

Naši partneři

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group