ikoktejl

  • Vychází Koktejl 3/2020!

    Nejnovější vydání je na stáncích od 28. února.

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ČERVENEC-SRPEN 2000

Nápis "Omlouváme se" se objevil na obloze nad budovou opery v Sydney v době, kdy statisíce lidí pochodovaly přes Přístavní most na podporu procesu usmíření mezi Austrálci, původními obyvateli země, a bílými Australany. Nápis měl zřejmou souvislost s faktem, že premiér John Howard popudil Austrálce i mnohé bílé Australany, když se odmítl formálně omluvit původním obyvatelům za minulé křivdy a špatné zacházení.

FOTO MĚSÍCE - ČERVEN 2000

Zahraniční turisté si fotografují izraelského vojáka ostřelujícího gumovými projektily Palestince, kteří 12. května v Betlémě na západním břehu Jordánu demonstrovali za propuštění svých krajanů v Izraeli.

FOTO MĚSÍCE - KVĚTEN 2000

Spisovatel Josef Škvorecký zahájil 9. dubna v pražském kostele U Salvátora nepřetržité dvaasedmdesátihodinové čtení ze svých děl a z tvorby své ženy Zdeny Salivarové.

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 2000

Snímek letounu F/A 18C Hornet prorážejícího zvukovou bariéru, který pořídil v červenci 1999 podporučík amerického námořnictva John Gay, získal 11. února v Amsterodamu první cenu World Press Photo 1999 v kategorii věda a technika.

Naši partneři

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group