ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 2001

Indický herec Hrithik Roshan účinkuje poprvé v New Delhi na představení, které se konalo 23. února. Na této show se podílely mnohé filmové hvězdy indického Bollywoodu a část výtěžku z prodeje lístků byla věnována obětem zemětřesení v Fujarátu

FOTO MĚSÍCE - ÚNOR 2001

ČR (Liberec) 4. 1. 2001 - Sestřička chová prvního chlapečka narozeného v liberecké porodnici v novém tidíciletí, který své pravé rodiče asi nikdy nepozná. Chlapce, narozeného 2. ledna 2001 dvanáct minut po půlnoci, se matka z Moldavské republiky hned po porodu zřekla a dala jej k adopci. Dítě bude prozatím umístěno v kojeneckém ústavu. Chlapečka, stejně jako první holčičku, která přišla na svět o den dříve, obdaruje liberecký magistrát zlatým medailonkem.

FOTO MĚSÍCE - LEDEN 2001

Leopard Joe ze zoologické zahrady v americkém Fort Worthu se v těchto dnech zotavuje z náročné operace, při které mu chirurgové odstranili krevní sraženinu v mozku. Po vyndání stehů pak už bude Joe jen čekat, až mu opět doroste srst, kterou mu veterináři oholili před zákrokem. Ještě že v kleci nemá k dispozici žádné zrcadlo...

FOTO MĚSÍCE - PROSINEC 2000

Palestinský chlapec nahlíží do obchodu roletou, rozstřílenou během nedávných incidentů v Nábulusu na západním břehu Jordánu.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group