ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - LISTOPAD 2000

Libanon (Bejrút), 15. 10. 2000. S tváří pomalovanou barvami palestinské vlajky a dětskou puškou v ruce pochodoval při bouřlivé protiizraelské demonstraci ulicemi Bejrútu společně s dospělými čtyřletý Ali.

FOTO MĚSÍCE - ŘÍJEN 2000

Velbloudici, která zabloudila v Izraeli poblíž izraelsko-jordánské hranice do minového pole, vytáhl až přivolaný jeřáb.

FOTO MĚSÍCE - ZÁŘÍ 2000

Japonská automobilka Daihatsu představila v těchto dnech na festivalu robotů v ósace rikšu taženou tvorem s umělou inteligencí. Přes tři sta kilogramů vážící robot, kterého ovládají cestující, dokáže s nákladem "uhánět" rychlostí kolem tří kilometrů za hodinu.

FOTO MĚSÍCE - ČERVENEC-SRPEN 2000

Nápis "Omlouváme se" se objevil na obloze nad budovou opery v Sydney v době, kdy statisíce lidí pochodovaly přes Přístavní most na podporu procesu usmíření mezi Austrálci, původními obyvateli země, a bílými Australany. Nápis měl zřejmou souvislost s faktem, že premiér John Howard popudil Austrálce i mnohé bílé Australany, když se odmítl formálně omluvit původním obyvatelům za minulé křivdy a špatné zacházení.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group