ikoktejl

  • Vychází zářijový Koktejl

    Na stáncích je od 1. září.

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 2000

Snímek letounu F/A 18C Hornet prorážejícího zvukovou bariéru, který pořídil v červenci 1999 podporučík amerického námořnictva John Gay, získal 11. února v Amsterodamu první cenu World Press Photo 1999 v kategorii věda a technika.

FOTO MĚSÍCE - BŘEZEN 2000

Nevěsty čekají v řadě na zahájení hromadného svatebního obřadu, při kterém si v Teheránu na den sv. Valentýna 500 párů řeklo své "ano" za přítomnosti íránského prezidenta Mohammeda Chatámího.

FOTO MĚSÍCE - ÚNOR 2000

1. 1. 2000, Itálie, Řím - papež Jan Pavel II. sleduje ze své rezidence ve Vatikánu novoroční ohňostroj nad Římem.

FOTO MĚSÍCE - LEDEN 2000

Řím 12. 12. 1999, ITÁLIE: Zlatožluté světlo, které zářilo 12. prosince večer z římského Kolosea, bude takto do budoucna vždy ohlašovat zvěst, že někde ve světě byl zrušen nebo změněn trest smrti. Neotřelý nápad zástupce OSN v Římě Staffana de Mistury podpořily italské úřady, mezinárodní organizace Amnesty International, Společenství Svatého Jiljí a sdružení Nedotýkej se Kaina.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group