ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ČERVEN 2000

Zahraniční turisté si fotografují izraelského vojáka ostřelujícího gumovými projektily Palestince, kteří 12. května v Betlémě na západním břehu Jordánu demonstrovali za propuštění svých krajanů v Izraeli.

FOTO MĚSÍCE - KVĚTEN 2000

Spisovatel Josef Škvorecký zahájil 9. dubna v pražském kostele U Salvátora nepřetržité dvaasedmdesátihodinové čtení ze svých děl a z tvorby své ženy Zdeny Salivarové.

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 2000

Snímek letounu F/A 18C Hornet prorážejícího zvukovou bariéru, který pořídil v červenci 1999 podporučík amerického námořnictva John Gay, získal 11. února v Amsterodamu první cenu World Press Photo 1999 v kategorii věda a technika.

FOTO MĚSÍCE - BŘEZEN 2000

Nevěsty čekají v řadě na zahájení hromadného svatebního obřadu, při kterém si v Teheránu na den sv. Valentýna 500 párů řeklo své "ano" za přítomnosti íránského prezidenta Mohammeda Chatámího.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group