ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ÚNOR 2000

1. 1. 2000, Itálie, Řím - papež Jan Pavel II. sleduje ze své rezidence ve Vatikánu novoroční ohňostroj nad Římem.

FOTO MĚSÍCE - LEDEN 2000

Řím 12. 12. 1999, ITÁLIE: Zlatožluté světlo, které zářilo 12. prosince večer z římského Kolosea, bude takto do budoucna vždy ohlašovat zvěst, že někde ve světě byl zrušen nebo změněn trest smrti. Neotřelý nápad zástupce OSN v Římě Staffana de Mistury podpořily italské úřady, mezinárodní organizace Amnesty International, Společenství Svatého Jiljí a sdružení Nedotýkej se Kaina.

FOTO MĚSÍCE - PROSINEC 1999

EGYPT, Gíza 26. 10. 1999 Vojenský bombardér USA B-1B a vojenská letadla ostatních států účastnících se vojenského cvičení Bright Star 99 v Egyptě přelétávají nad pyramidami v Gíze.

FOTO MĚSÍCE - LISTOPAD 1999

Pobřeží slonoviny, Abidjan - 9. 10. 1999 Čtyřletá Alpha roztlouká plechovky od sprejů určené k recyklaci v abidjanské čtvrti Adjame - ekonomickém srdci hlavního města Pobřeží slonoviny. Převážná většina zdejších mladých lidí opouští školu a vydělává si zpracováváním druhotných surovin na městských skládkách.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group