ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - ŘÍJEN 1999

Jordánsko - 14. 9. 1999 Japonští turisté obalení černým bahnem si hrají na jordánském břehu Mrtvého moře, jež je nejnižším bodem planety. Počet turistů a pacientů, kteří si přijíždějí do Jordánska léčit kožní choroby, vzrůstá. Jordánsko a Izrael prohlásily, že doufají, že mír na Středním Východě přinese oživení turistiky v tomto regionu.

FOTO MĚSÍCE - ZÁŘÍ 1999

Zatmění Slunce, Kostarika 1998.

FOTO MĚSÍCE - ČERVENEC-SRPEN 1999

Červen 1999 - Kašmírská matka zkouší utišit své dítě, nedaleko tábora ve vesnici Baghicha Thung, blízko linie příměří na území kontrolovaném Indií. Více než 60 000 lidí bylo vyhnáno z pákistánské části Kašmíru poté, co eskalovalo napětí mezi Indií a Pákistánem.

FOTO MĚSÍCE - ČERVEN 1999

Pilot Formule 1 Johny Herbert z Velké Británie zkouší na švýcarském letounu Pilatus PC-9 akrobatické prvky. Letoun vede Gareth Neilsen, člen akrobatického týmu Australského královského vojenského letectva (RAAF). Let se konal nad melbournským přístavem při příležitosti prvního závodu Velké ceny Formule 1 v roce 1999.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group