ikoktejl

  • Vychází listopadový Koktejl

    Nové číslo je právě na stáncích!

Soutěže

Soutěže KoktejluKvíz, čtenáři na cestách, předplatitelská soutěž... Každý měsíc mají čtenáři Koktejlu možnost hrát o ceny v našich soutěžích. Výherce, pravidla i ceny najdete zde.

Archiv vydání

Archiv KoktejlKoktejl je na českém trhu již dvacet let a počet jeho vydání překročil číslo 250. Kompletní archiv našich čísel je vám právě k dispozici k podrobnému prostudování.

Aktuální číslo

Sto a více stran reportáží, cestopisů, rozhovorů a rad vám pravidelně přináší náš měsíčník, magazín Koktejl. 

FOTO MĚSÍCE - KVĚTEN 1999

Francouzská policie napadená slámou vyfukovanou ze zemědělských strojů na demonstraci konané dne 23. 3. 1999. Francouzští farmáři protestovali proti evropské zemědělské politice a rozsáhlé protestní akce toho dne proběhly po celé Francii.

FOTO MĚSÍCE - DUBEN 1999

Jan Pek předvádí pro uzavřenou společnost svou dovednost, kterou získal během vojenské služby, kdy 1. března na základně 41. mechanizovaného praporu čtvrté jednotky rychlého nasazení v Benešově o své čelo rozbíjí střešní tašku. Česká republika, Polsko a Maďarsko se staly stálými členy NATO 12. března.

FOTO MĚSÍCE - BŘEZEN 1999

Lidé projevující zármutek a hoře při pohřbu jordánského krále.

FOTO MĚSÍCE - ÚNOR 1999

Irácká žena čeká na léky za mříží veřejné lékárny v Bagdádu. Snímek byl pořízen 10. ledna 1999. Ekonomické sankce, uvalené Společenstvím národů (OSN) na tuto zemi v roce 1991, se bezprostředně dotýkají civilního obyvatelstva. Velmi mnoho lidí tak strádá pro nedostatek léků.

Naši partneři

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group