ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

BARMA - neobvyklé potápění

pic-3Jestli máte chuť na potápění v neobvyklé lokalitě, tak vás jistě zaujme nabídka od www.nevsednidovolena.cz. Barma se potápěčům otevřela teprve nedávno, můžete být mezi prvními, kdo jí pozná. 

THAJSKO - ELIXIR DIVERS

elixirELIXIR DIVERS na ostrově Koh Yao Yai nabízí zvýhodněné pobyty nejenom pro potápěče. 

6 PONOROV V ANDAMÁNSKOM MORI + UBYTOVANIE NA 3 NOCI V ACTIVITIES RESORT

Cena: 280 €/osoba, minimum 2 osoby
Cena: 320 € pre jednu osobu

Skvelá možnosť využiť balíček od potápačov pre potápačov za cenu, ktorú nedostaneš inde v Thajsku!

Prvá česko-slovenská potápačská základňa v Thajsku ťa pozýva do jedného z posledných thajských rajov, na ostrov Koh Yao Yai. Poď sa s nami potápať na najlepších miestach južného Andamanského mora z najbližšej základne k presláveným miestam ako sú Shark Point či Anemone Reef. Nachádzame sa iba 20 minút plavby speedboatom od morských pokladov a všetky tri ponory zvládneme za 6 hodín. Pre porovnanie, z Phuketu a Koh Phi Phi idú lode tam a späť tri hodiny. V tom čase vy už ležíte pri bazéne.

NABÍDKA SUCHÝCH OBLEKŮ

Do zimy je sice daleko, ale proč si už dnes nevybrat suchý oblek, nebo podoblek? Tady je nabídka od DIVETRAVEL za speciální ceny. Některé obleky jsou nové, některé sloužily jako předváděcí modely nebo byly párkrát použité, viz popis ke každému obleku.

INDONÉSIE - ALOR

LAST MINUTE - 28.5. – 14.6. Indonésie – ALOR  , původní cena 2 650 USD, LAST MINUTE cena 2 000 USD, více na  www.divingincuba.cz, nebo tel . 774832315

alor

poslední mesíc listopad 2017 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group