ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

POD LEDOVOU ČEPICÍ

CHTĚL VĚDĚT, PROČ NEBEROU...

Převzato z: www.idnes.cz  Autoři: pro iDNES.cz , Radomír Dohnal

sumecFilmy a fotografie zachycující pestrost barev a života na korálových útesech v tropech či zpod ledových příkrovů arktického moře zná každý. Ale život pod hladinou našich rybníků a řek? Ten se stal koníčkem fotografa, bývalého rybáře, který tvrdí, že u toho člověk musí přemýšlet tak trochu jako ryba.

LAST MINUTE SÚDÁN - střední a severní

Pobřeží a zejména vzdálené útesy v Súdánu patří i nadále mezi špičkové lokality, krásné útesy, stěny,  množství ryb, žraloci útesoví i kladivouni, a zejména dva nádherné vraky a zbytky projektu Precontinent. V současnosti lze doletět do Port Sudanu přes Káhiru anebo Dubaj. Nejvhodnější období, co se týče počasí a množství žraloků, je únor až duben (střed a sever Súdánu).

manta

9.02.-18.02.2014 loď Andromeda trasa Střední a severní Súdán
Cena safari: 840 EUR
Akční sleva: 3 osoby za cenu 2, třetí osoba hradí jen letenky a poplatky.

23.02.-04.03.2014  loď Andromeda trasa Střední a severní Súdán
Cena safari: 840 EUR
Akční sleva: 3 osoby za cenu 2, třetí osoba hradí jen letenky a poplatky.

POŘÁDÁ: CK PLANETA

hammerhai 1

 

TECHMEETING 2014

16. ročník Techmeetingu - tradičního setkání technických potápěčů a všech příznivců potápění je tentokrát vypsán na 22. - 23.března 2014 a místem konání bude hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou. Ročník 2014 bude uspořádán opět v klasickém rozsahu a měřítku. Kromě prezentací českých, slovenských a polských autorů připravujeme přednášky předních osobností evropského technického potápění.

TechmeetingProgram se v současné době dotváří a záleží i na Vás, jaký bude. Proto kdo máte nějaký zajímavý projekt, příspěvek, film, fotografie či techniku, které byste byli ochotni prezentovat v programu, ozvěte se (Miroslav Stehno, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 566 651 811)

Podrobné informace o programu, přihláškách, cenách a podobně budou zveřejněny počátkem listopadu na www.techmeeting.eu

Hlavním přímým organizátorem Techmeetingu 2014 je tentokrát Mirek Stehno se svým týmem. Na přípravě ser také podílejí Silvestr Pěkník, David Čani, David Skoumal, Miroslav Stehno, Peter Kubička, Robert Korim, Jaromír Paleček, Tomáš Zloch, Petr Lukášek …

 

poslední mesíc listopad 2017 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group